Rezervacija: +370 648 55538, Kapitoniškių km. 19, Kaišiadorių r.

Viešbutis

SIŲSKITE UŽKLAUSĄ

Viešbutis

Viešbutyje yra 5 puikiai įrengti kambariai. Kambariuose yra viskas, kad Jūsų poilsis būtų komfortiškas. Visi numeriai su atskirais vonios kambariais. Visuose kambariuose yra kondicionieriai, dalis kambarių su erdviais balkonais.

• Vienas dvivietis kambarys su balkonu

• Vienas keturvietis kambarys su balkonu

• Du keturviečiai kambariai

• Vienas trivietis kambarys

Palikite rūpesčius mieste. Miško Natose jums padės atsipalaiduoti šalia esančios irklenčių bei dviračių pramogos, bei nuostabus gražios gamtos prieglobstis.

mini baras su užkandžiais ir gėrimais
plokščiaekranis televizorius
šildomos grindys vonioje
seifas
kondicionierius, reguliuojamas pagal poreikį
nemokamas spartusis bevielis interneto ryšys WiFi
plaukų džiovintuvas
šlepetės
tualeto reikmenys
priimame su gyvūnais

Pavėsinė ir terasos

Šiltu metų laiku turime keletą erdvių poilsiui lauke – lauko pavėsinę ir terasas. Šalia esantys tvenkiniai, išpuoselėta aplinka, vilą supantys miškai užburs jus jaukumu, kurį po visą vilą išnešios vėjas.

SPA malonumai: pirtis ir kubilas

Labiausiai nudžiuginti bus pirties ir kubilo mėgėjai – svečiams pageidaujant gali būti paruošta suomiška pirtis. Vandens ritualus pradėję pirtyje, juos pratęsti galėsite lauke ir atsigaivinti specialiame 1500l talpos karšto vandens kubile su SPA vandens masažo sistema.

Taip pat yra galimybė išsinuomoti irklentes, plaukioti tvenkinyje ar Kauno mariose, kurios vos už 600 m. Žiemos metu galima čiužinėti pačiūžomis.